Wersja domyślna Wysoki kontrast

Grafik zajęć


  poniedziałek
2022-05-23
wtorek
2022-05-24
środa
2022-05-25
czwartek
2022-05-26
piątek
2022-05-27
sobota
2022-05-28
niedziela
2022-05-29
07:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
07:00 - 07:55
BASIA
55min
08:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
08:00 - 08:55
ASIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
08:00 - 08:55
NATALIA
55min
ROL. + ROZCIĄG.
08:00 - 08:55
NATALIA
55min
PILATES SENIOR
08:00 - 08:55
KAMA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
08:00 - 08:55
RUDA
55min
PILATES
08:00 - 08:55
ASIA
55min
08:20
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
AREK
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
RUDA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
KRIS
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
DANIEL S.
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
AREK
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
KRIS
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
LIS
45min
08:30
HRMAX
08:30 - 09:00
RUDA
30min
AQUA
08:30 - 09:15
KRIS
45min
09:00
GTM
09:00 - 09:55
MACIEK J.
55min
PILATES
09:00 - 09:55
ASIA
55min
ROZCIĄGANIE SENIOR
09:00 - 09:55
NATALIA
55min
GTS/FTO
09:00 - 09:55
MIREK
55min
LATINO
09:00 - 09:55
MACIEJ S.
55min
LATINO PODSTAWY
09:00 - 09:55
NATALIA
55min
PILATES
09:00 - 09:55
BASIA
55min
GTS
09:00 - 09:55
RUDA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
09:00 - 09:55
KAMA
55min
PILATES
09:00 - 09:55
BASIA
55min
STRONG MOBILITY
09:00 - 09:55
PIOTREK
55min
TANIEC SENIOR
09:00 - 09:55
PIOTR
55min
GTS/FTO
09:00 - 09:55
MIREK
55min
STEP/TBC
09:00 - 09:55
RUDA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
ASIA
55min
LATINPARTY
09:00 - 09:55
NATALIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
KAMA
55min
GTS
09:00 - 09:55
KAMA
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM
09:00 - 09:55
KRIS
55min
09:15
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
AREK
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
KAMA
45min
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
KRIS
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
RUDA
45min
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
AREK
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
DANIEL S.
45min
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
KRIS
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
KAMA
45min
10:00
TANIEC SENIOR
10:00 - 10:55
MACIEJ S.
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR
10:00 - 10:55
Ksenia
55min
HRMAX
10:00 - 10:30
PIOTREK
30min
LATINPARTY
10:00 - 10:55
PIOTR
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR
10:00 - 10:55
ASIA
55min
LEJDIS
10:00 - 10:55
NATALIA
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM
10:00 - 10:55
KRIS
55min
STEP
10:00 - 10:55
KAMA
55min
PILATES
10:00 - 10:55
KAMA
55min
TRENING SYLWETKOWY
10:00 - 10:55
KRIS
55min
11:00
GTE
11:00 - 11:55
KAMA
55min
GTS
11:00 - 11:55
KRIS
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
11:00 - 11:55
KAMA
55min
16:00
PILATES dla kobiet w ciąży
16:00 - 16:55
BASIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE
16:00 - 16:55
Ksenia
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
16:00 - 16:55
ASIA
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM
16:00 - 16:55
NATALIA
55min
17:00
STEP/TBC
17:00 - 17:55
RUDA
55min
TAŃCE BALOWE
17:00 - 17:55
MACIEJ S.
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
OLA
55min
GTS
17:00 - 17:55
DANIEL S.
55min
MINI BASKET 4-7 s. G
17:00 - 17:55
KUBA
55min
MUAY THAI 4-5
17:00 - 17:55
55min
NINJA JUNIOR 7-10
17:00 - 17:55
MADZIA
55min
STRONG MOBILITY
17:00 - 17:55
PIOTREK
55min
AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12
17:00 - 17:55
KUBA
55min
GTS
17:00 - 17:55
KRIS
55min
PILATES
17:00 - 17:55
ASIA
55min
DANCE KIDS 7-14
17:00 - 17:55
NATALIA
55min
MUAY THAI 4-5
17:00 - 17:55
55min
NINJA JUNIOR 7-10
17:00 - 17:55
MADZIA
55min
PILATES
17:00 - 17:55
ASIA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
KUBA
55min
FTO
17:00 - 17:55
KUBA
55min
LEJDIS
17:00 - 17:55
NATALIA
55min
18:00
GTS górne/dolne partie mięśni
18:00 - 18:55
ŁUKASZ
55min
LATINO
18:00 - 18:55
MACIEJ S.
55min
SKILL MILL GT
18:00 - 18:55
MIREK
55min
TABATA
18:00 - 18:55
MADZIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:00 - 18:55
RUDA
55min
COCKTAIL DANCE
18:00 - 18:55
EWELINA
55min
FTO
18:00 - 18:55
DANIEL S.
55min
STEP/TBC
18:00 - 18:55
KAMA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
18:00 - 18:55
KUBA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:00 - 18:55
Ksenia
55min
LATINPARTY
18:00 - 18:55
PIOTR
55min
SKILL MILL GT
18:00 - 18:55
MIREK
55min
STEP/TBC
18:00 - 18:55
ASIA
55min
TABATA
18:00 - 18:55
MADZIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE
18:00 - 18:55
ROXIE
55min
MOBICHILLOUT
18:00 - 18:55
RUDA
55min
REGGAETON BASIC
18:00 - 18:55
JAKUB
55min
SKUTECZNY TRENING SIŁOWY
18:00 - 18:55
MACIEK J.
55min
ZDROWY + GTE
18:00 - 18:55
ROXIE
55min
COCKTAIL DANCE PODSTAWY
18:00 - 18:55
EWELINA
55min
GTS górne/dolne partie mięśni
18:00 - 18:55
KUBA
55min
STREET WORKOUT PODSTAWY
18:00 - 18:55
LIS
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:00 - 18:55
NATALIA
55min
19:00
BOKS HITT
19:00 - 19:30
30min
FTO
19:00 - 19:55
ŁUKASZ
55min
GTE
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
KICKBOXFIT
19:00 - 19:55
MIREK
55min
PILATES
19:00 - 19:55
KAMA
55min
SALSA
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
FTO
19:00 - 19:55
OLA
55min
GTE
19:00 - 19:55
Ksenia
55min
MUAYTHAI POZIOM 5
19:00 - 20:25
85min
PILATES
19:00 - 19:55
KAMA
55min
REGGAETON
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
TRENING WYTRZ.
19:00 - 19:55
KUBA
55min
BOKS HITT
19:00 - 19:30
30min
KICKBOXFIT
19:00 - 19:55
MIREK
55min
RUNMAGEDDON początkujący
19:00 - 19:55
BASIA
55min
SALSA TECHNIKA
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
TRX FUNCTIONAL
19:00 - 19:55
ROXIE
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
GTE
19:00 - 19:55
RUDA
55min
KLATA, PLECY, BARKI
19:00 - 19:55
MACIEK J.
55min
LEJDIS
19:00 - 19:55
NATALIA
55min
MUAYTHAI POZIOM 5
19:00 - 20:25
85min
PILATES
19:00 - 19:55
ROXIE
55min
TABATA
19:00 - 19:55
KUBA
55min
BURLESKA
19:00 - 19:55
EWELINA
55min
19:15
AQUA OPEN
19:15 - 20:00
KRIS
45min
AQUA OPEN
19:15 - 20:00
OLA
45min
AQUA OPEN
19:15 - 20:00
ŁUKASZ
45min
19:30
MUAY THAI POZIOM 3
19:30 - 20:25
55min
MUAY THAI POZIOM 3
19:30 - 20:25
55min
20:00
BACHATA
20:00 - 20:55
NATALIA
55min
BOKS POZ. 1/2
20:00 - 20:55
MIREK
55min
GTS
20:00 - 20:55
AREK
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM
20:00 - 21:25
KAMA
85min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
20:00 - 20:55
KAMA
55min
BOKS POZ. 1/2
20:00 - 20:55
MIREK
55min
RUNMAGEDDON zaawansowani
20:00 - 20:55
BASIA
55min
TRENING SYLWETKOWY
20:00 - 20:55
MADZIA
55min
BACHATA
20:00 - 20:55
NATALIA
55min
MUAY THAI DOROŚLI -SPARINGI
20:00 - 21:00
60min
20:30
MUAYTHAI NOWY NABÓR
20:30 - 21:25
55min
MUAYTHAI NOWY NABÓR
20:30 - 21:25
55min
21:00
SALSA W PARACH
21:00 - 21:55
PIOTR
55min
poniedziałek 23.05.2022
  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Wolne miejsca: 7

    NATALIA

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 2

    ASIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 5

    AREK

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 5

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    GTM

    Wolne miejsca: 13

    MACIEK J.

  • 09:00 - 09:55

    ROZCIĄGANIE SENIOR

    Wolne miejsca: 14

    NATALIA

  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Brak miejsc

    ASIA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 8

    AREK

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Brak miejsc

    KAMA

  • 16:00 - 16:55

    PILATES dla kobiet w ciąży

    Wolne miejsca: 10

    BASIA

  • 17:00 - 17:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    OLA

  • 17:00 - 17:55

    TAŃCE BALOWE

    Wolne miejsca: 9

    MACIEJ S.

  • 17:00 - 17:55

    STEP/TBC

    Brak miejsc

    RUDA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    RUDA

  • 18:00 - 18:55

    GTS górne/dolne partie mięśni

    Brak miejsc

    ŁUKASZ

  • 18:00 - 18:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 9

    MACIEJ S.

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 18:00 - 18:55

    SKILL MILL GT

    Wolne miejsca: 2

    MIREK

  • 19:00 - 19:55

    SALSA

    Wolne miejsca: 12

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    FTO

    Brak miejsc

    ŁUKASZ

  • 19:00 - 19:55

    GTE

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Brak miejsc

    KAMA

  • 19:00 - 19:30

    BOKS HITT

    Wolne miejsca: 30

  • 19:00 - 19:55

    KICKBOXFIT

    Wolne miejsca: 13

    MIREK

  • 19:15 - 20:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 17

    KRIS

  • 19:30 - 20:25

    MUAY THAI POZIOM 3

    Wolne miejsca: 38

  • 20:00 - 21:25

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM

    Brak miejsc

    KAMA

  • 20:00 - 20:55

    BACHATA

    Wolne miejsca: 8

    NATALIA

  • 20:00 - 20:55

    GTS

    Brak miejsc

    AREK

  • 20:00 - 20:55

    BOKS POZ. 1/2

    Wolne miejsca: 26

    MIREK

  • 20:30 - 21:25

    MUAYTHAI NOWY NABÓR

    Wolne miejsca: 17

wtorek 24.05.2022
  • 07:00 - 07:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    BASIA

  • 08:00 - 08:55

    ROL. + ROZCIĄG.

    Brak miejsc

    NATALIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 2

    RUDA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Brak miejsc

    KRIS

  • 09:00 - 09:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 14

    MACIEJ S.

  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Brak miejsc

    BASIA

  • 09:00 - 09:55

    LATINO PODSTAWY

    Wolne miejsca: 4

    NATALIA

  • 09:00 - 09:55

    GTS/FTO

    Wolne miejsca: 12

    MIREK

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 1

    RUDA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 14

    KRIS

  • 10:00 - 10:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 17

    MACIEJ S.

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR

    Wolne miejsca: 8

    Ksenia

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE

    Wolne miejsca: 5

    Ksenia

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Wolne miejsca: 3

    DANIEL S.

  • 17:00 - 17:55

    MINI BASKET 4-7 s. G

    Wolne miejsca: 16

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    MUAY THAI 4-5

    Wolne miejsca: 18

  • 17:00 - 17:55

    NINJA JUNIOR 7-10

    Wolne miejsca: 15

    MADZIA

  • 17:00 - 17:55

    STRONG MOBILITY

    Wolne miejsca: 5

    PIOTREK

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    Ksenia

  • 18:00 - 18:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    COCKTAIL DANCE

    Wolne miejsca: 14

    EWELINA

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC

    Brak miejsc

    KAMA

  • 18:00 - 18:55

    FTO

    Brak miejsc

    DANIEL S.

  • 19:00 - 19:55

    FTO

    Wolne miejsca: 9

    OLA

  • 19:00 - 19:55

    REGGAETON

    Wolne miejsca: 16

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Brak miejsc

    KAMA

  • 19:00 - 19:55

    TRENING WYTRZ.

    Brak miejsc

    KUBA

  • 19:00 - 19:55

    GTE

    Brak miejsc

    Ksenia

  • 19:00 - 20:25

    MUAYTHAI POZIOM 5

    Wolne miejsca: 30

  • 19:15 - 20:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 15

    OLA

  • 20:00 - 20:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    KAMA

środa 25.05.2022
  • 08:00 - 08:55

    PILATES SENIOR

    Wolne miejsca: 7

    KAMA

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    RUDA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 4

    AREK

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 9

    DANIEL S.

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Wolne miejsca: 3

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    GTS

    Brak miejsc

    RUDA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 14

    AREK

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 1

    DANIEL S.

  • 10:00 - 10:30

    HRMAX

    Wolne miejsca: 2

    PIOTREK

  • 17:00 - 17:55

    AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12

    Wolne miejsca: 16

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Wolne miejsca: 7

    KRIS

  • 17:00 - 17:55

    PILATES

    Brak miejsc

    ASIA

  • 18:00 - 18:55

    LATINPARTY

    Wolne miejsca: 12

    PIOTR

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC

    Brak miejsc

    ASIA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 18:00 - 18:55

    SKILL MILL GT

    Brak miejsc

    MIREK

  • 19:00 - 19:55

    RUNMAGEDDON początkujący

    Wolne miejsca: 12

    BASIA

  • 19:00 - 19:55

    SALSA TECHNIKA

    Wolne miejsca: 17

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    KICKBOXFIT

    Wolne miejsca: 12

    MIREK

  • 19:00 - 19:30

    BOKS HITT

    Wolne miejsca: 30

  • 19:00 - 19:55

    TRX FUNCTIONAL

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 19:15 - 20:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 17

    ŁUKASZ

  • 19:30 - 20:25

    MUAY THAI POZIOM 3

    Wolne miejsca: 29

  • 20:00 - 20:55

    RUNMAGEDDON zaawansowani

    Wolne miejsca: 17

    BASIA

  • 20:00 - 20:55

    BOKS POZ. 1/2

    Wolne miejsca: 28

    MIREK

  • 20:00 - 20:55

    TRENING SYLWETKOWY

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 20:30 - 21:25

    MUAYTHAI NOWY NABÓR

    Wolne miejsca: 20

  • 21:00 - 21:55

    SALSA W PARACH

    Wolne miejsca: 16

    PIOTR

czwartek 26.05.2022
  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 6

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 1

    KRIS

  • 08:30 - 09:00

    HRMAX

    Brak miejsc

    RUDA

  • 09:00 - 09:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 20

    PIOTR

  • 09:00 - 09:55

    STRONG MOBILITY

    Wolne miejsca: 1

    PIOTREK

  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Brak miejsc

    BASIA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 13

    KRIS

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Brak miejsc

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    LATINPARTY

    Wolne miejsca: 18

    PIOTR

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 2

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    MUAY THAI 4-5

    Wolne miejsca: 19

  • 17:00 - 17:55

    NINJA JUNIOR 7-10

    Wolne miejsca: 16

    MADZIA

  • 17:00 - 17:55

    PILATES

    Brak miejsc

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    DANCE KIDS 7-14

    Wolne miejsca: 16

    NATALIA

  • 17:00 - 17:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    MOBICHILLOUT

    Brak miejsc

    RUDA

  • 18:00 - 18:55

    REGGAETON BASIC

    Wolne miejsca: 19

    JAKUB

  • 18:00 - 18:55

    SKUTECZNY TRENING SIŁOWY

    Brak miejsc

    MACIEK J.

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY + GTE

    Wolne miejsca: 3

    ROXIE

  • 19:00 - 19:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 19:00 - 19:55

    KLATA, PLECY, BARKI

    Wolne miejsca: 1

    MACIEK J.

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 19:00 - 19:55

    GTE

    Brak miejsc

    RUDA

  • 19:00 - 19:55

    TABATA

    Brak miejsc

    KUBA

  • 19:00 - 20:25

    MUAYTHAI POZIOM 5

    Wolne miejsca: 30

  • 20:00 - 20:55

    BACHATA

    Wolne miejsca: 18

    NATALIA

piątek 27.05.2022
  • 08:00 - 08:55

    PILATES

    Brak miejsc

    ASIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 12

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 4

    LIS

  • 09:00 - 09:55

    GTS/FTO

    Wolne miejsca: 14

    MIREK

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    ASIA

  • 09:00 - 09:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 5

    RUDA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 2

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR

    Wolne miejsca: 11

    ASIA

  • 16:00 - 16:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM

    Wolne miejsca: 14

    NATALIA

  • 17:00 - 17:55

    FTO

    Brak miejsc

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 18

    NATALIA

  • 18:00 - 18:55

    GTS górne/dolne partie mięśni

    Brak miejsc

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    COCKTAIL DANCE PODSTAWY

    Wolne miejsca: 19

    EWELINA

  • 18:00 - 18:55

    STREET WORKOUT PODSTAWY

    Wolne miejsca: 12

    LIS

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 3

    NATALIA

  • 19:00 - 19:55

    BURLESKA

    Wolne miejsca: 19

    EWELINA

  • 20:00 - 21:00

    MUAY THAI DOROŚLI -SPARINGI

    Wolne miejsca: 30

sobota 28.05.2022
  • 08:30 - 09:15

    AQUA

    Wolne miejsca: 16

    KRIS

  • 09:00 - 09:55

    LATINPARTY

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 1

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 20

    NATALIA

  • 10:00 - 10:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 10:00 - 10:55

    STEP

    Wolne miejsca: 8

    KAMA

  • 11:00 - 11:55

    GTE

    Wolne miejsca: 10

    KAMA

  • 11:00 - 11:55

    GTS

    Wolne miejsca: 11

    KRIS

niedziela 29.05.2022
  • 09:00 - 09:55

    GTS

    Wolne miejsca: 12

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM

    Wolne miejsca: 12

    KRIS

  • 10:00 - 10:55

    PILATES

    Brak miejsc

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    TRENING SYLWETKOWY

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 11:00 - 11:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 7

    KAMA

Legenda

wolne miejsca i możliwość rezerwacji miejsc
brak wolnych miejsc i możliwości rezerwacji miejsc