Wersja domyślna Wysoki kontrast

Harmonogram zajęć


  poniedziałek
2024-05-27
wtorek
2024-05-28
środa
2024-05-29
czwartek
2024-05-30
piątek
2024-05-31
sobota
2024-06-01
niedziela
2024-06-02
06:30
MUAYTHAI
06:30 - 07:30
RAFAŁ
60min
MUAYTHAI
06:30 - 07:30
RAFAŁ
60min
07:00
mobility&relax
07:00 - 07:55
MICHAŁ
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
07:00 - 07:55
MICHAŁ
55min
mobility&relax
07:00 - 07:55
MICHAŁ
55min
08:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP /G
08:00 - 08:55
ASIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
08:00 - 08:55
NATALIA
55min
RUNMAGEDDON OCR podstawy
08:00 - 08:55
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
08:00 - 08:55
NIKOLA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR/G
08:00 - 08:55
ROXIE
KAMA
55min
PILATES SENIOR
08:00 - 08:55
KAMA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP sala G
08:00 - 08:55
RUDA
55min
PILATES/G
08:00 - 08:55
KAMA
ROXIE
55min
MUAYTHAI - GRUPA ZAMKNIĘTA
08:00 - 09:00
RAFAŁ
60min
08:20
AQUA OPEN
08:20 - 09:05
ROXIE
45min
info 
GTK AQUA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
info 
AQUA OPEN
08:20 - 09:05
ŁUKASZ
45min
info 
GTK AQUA
08:20 - 09:05
ASIA
45min
info 
AQUA OPEN
08:20 - 09:05
MAGDALENA
45min
info 
GTK AQUA
08:20 - 09:05
DANIEL K.
45min
info 
AQUA OPEN
08:20 - 09:05
JULIA
45min
info 
GTK AQUA
08:20 - 09:05
ASIA
MAŁGOSIA
45min
info 
08:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
08:30 - 09:25
KAMA
55min
GTK AQUA
08:30 - 09:15
LENA
45min
info 
09:00
PILATES /G
09:00 - 09:55
ASIA
55min
info 
T. SYLWETKOWY górne/dolne partie
09:00 - 09:55
MACIEK J.
55min
LATINO
09:00 - 09:55
PIOTR
55min
info 
PILATES/G
09:00 - 09:55
BASIA
55min
info 
REZERWACJA
09:00 - 09:55
55min
TABATA
09:00 - 09:55
ROXIE
KAMA
55min
FIT DANCE
09:00 - 09:55
TRENER GOŚCINNY
55min
info 
GTS
09:00 - 09:55
RUDA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
09:00 - 09:55
KAMA
55min
STEP/TBC
09:00 - 09:55
RUDA
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
09:00 - 09:55
PIOTREK
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
09:00 - 09:55
NIKOLA
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
09:00 - 09:55
KAMA
ROXIE
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
NATALIA
55min
info 
PILATES
09:00 - 09:55
ANETA
55min
info 
09:15
AQUA OPEN
09:15 - 10:00
KAMA
45min
info 
GTK AQUA
09:15 - 10:00
ROXIE
45min
info 
AQUA OPEN
09:15 - 10:00
ASIA
45min
info 
GTK AQUA
09:15 - 10:00
ŁUKASZ
45min
info 
AQUA OPEN
09:15 - 10:00
MAGDALENA
45min
info 
GTK AQUA
09:15 - 10:00
DANIEL K.
45min
info 
AQUA OPEN
09:15 - 10:00
ASIA
MAŁGOSIA
45min
info 
GTK AQUA
09:15 - 10:00
JULIA
45min
info 
09:30
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G
09:30 - 10:25
KAMA
55min
info 
STEP
09:30 - 10:25
ROXIE
55min
10:00
AERIALFIT/G
10:00 - 10:55
ASIA
55min
info 
TANIEC SENIOR
10:00 - 10:55
PIOTR
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE/G
10:00 - 10:55
NIKOLA
55min
info 
TANIEC SENIOR
10:00 - 10:55
PIOTR
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR/G
10:00 - 10:55
KAMA
ROXIE
55min
info 
LEJDIS
10:00 - 10:55
NATALIA
55min
MUAYTHAI KICKBOXING - GR. ZAM
10:00 - 11:00
RAFAŁ
60min
PILATES
10:00 - 10:55
LENA
55min
info 
STEP
10:00 - 10:55
ANETA
55min
STEP
10:00 - 10:55
ANETA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
10:00 - 10:55
NATALIA
55min
info 
10:30
GTS
10:30 - 11:25
KAMA
55min
PILATES /G
10:30 - 11:25
ROXIE
55min
info 
11:00
GTS
11:00 - 11:55
NATALIA
55min
MOBILITY
11:00 - 11:55
ANETA
55min
info 
STEP POCZĄTKUJĄCY
11:00 - 11:55
LENA
55min
PILATES
11:00 - 11:55
NATALIA
55min
info 
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
11:00 - 11:55
ANETA
55min
12:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
12:00 - 12:55
ANETA
55min
info 
TABATA
12:00 - 12:55
NATALIA
55min
15:00
GIMNASTYKA SENSORYCZNA 4-5 lat
15:00 - 15:55
MAGDALENA
55min
16:00
FTO
16:00 - 16:55
ŁUKASZ
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
16:00 - 16:55
KAROLINA
55min
info 
DANCE KIDS 5-7 LAT
16:00 - 16:55
KAROLINA C.
55min
info 
NINJA OCR 7-10 LAT
16:00 - 16:55
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
16:00 - 16:55
KAROLINA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
16:00 - 16:55
EWA
55min
info 
GIMNASTYKA SENSORYCZNA 6-8 lat
16:00 - 16:55
MAGDALENA
55min
OCR TEENAGER 11-16 LAT
16:00 - 17:00
60min
PILATES dla kobiet w ciąży/G
16:00 - 16:55
ASIA
55min
info 
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
16:00 - 16:55
KRIS
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
16:00 - 16:55
MADZIA
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
16:00 - 16:55
MADZIA
55min
info 
17:00
DANCE KIDS 8-11 LAT
17:00 - 17:55
NATALIA
55min
FTO TEENAGER 12-16 LAT
17:00 - 17:55
ŁUKASZ
55min
MUAYTHAI 7-8 LAT
17:00 - 18:00
RAFAŁ
60min
muaythai 9-13 lat
17:00 - 17:55
RAFAŁ
55min
PILATES/G
17:00 - 17:55
KAROLINA
55min
info 
RUNMAGEDDON OCR podstawy
17:00 - 17:55
55min
STEP/TBC
17:00 - 17:55
RUDA
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
OLA
55min
DANCE KIDS 8-11 LAT
17:00 - 17:55
KAROLINA C.
55min
info 
GTS
17:00 - 17:55
DANIEL S.
55min
MINI BASKET 5-7 LAT
17:00 - 17:55
KUBA
55min
info 
MOBILITY/G
17:00 - 17:55
PIOTREK
55min
info 
MUAYTHAI 4-6 LAT
17:00 - 18:00
RAFAŁ
60min
NINJA OCR 7-10 LAT
17:00 - 17:55
55min
PILATES
17:00 - 17:55
ROXIE
55min
DANCEHALL BASIC poz. 1
17:00 - 17:55
KAROLINA C.
55min
info 
GTS
17:00 - 17:55
KRIS
55min
MUAYTHAI 7-8 LAT
17:00 - 18:00
RAFAŁ
60min
MUAYTHAI 9-13 LAT
17:00 - 17:55
RAFAŁ
55min
PILATES/G
17:00 - 17:55
ASIA
55min
info 
RUNMAGEDDON OCR podstawy
17:00 - 17:55
55min
LATINO BASIC
17:00 - 17:55
EWA
55min
info 
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
RYSIEK
KRIS
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
MADZIA
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
MADZIA
55min
18:00
BOKS GRUPA ZAMKNIĘTA
18:00 - 19:00
RAFAŁ
60min
GTS górne/dolne partie mięśni
18:00 - 18:55
ŁUKASZ
55min
LATINO
18:00 - 18:55
MACIEJ S.
55min
info 
MMA P1
18:00 - 18:55
RAFAŁ
55min
SKILL MILL GT
18:00 - 18:55
MIREK
55min
TABATA
18:00 - 18:55
MADZIA
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
18:00 - 18:55
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
18:00 - 18:55
RUDA
55min
info 
AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12 LAT
18:00 - 18:55
KUBA
55min
info 
cocktail dance
18:00 - 18:55
EWELINA
55min
info 
FTO
18:00 - 18:55
DANIEL S.
55min
MUAYTHAI/SPORTOWE
18:00 - 19:00
RAFAŁ
60min
ROLOWANIE ROZCIĄGANIE/G
18:00 - 18:55
ROXIE
KAMA
55min
info 
RUNMAGEDDON OCR podstawy
18:00 - 18:55
55min
STEP
18:00 - 18:55
KAMA
ROXIE
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
18:00 - 18:55
KRIS
55min
BOKS GRUPA ZAMKNIĘTA
18:00 - 19:00
RAFAŁ
60min
LATINO
18:00 - 18:55
EWA
55min
info 
MMA P1
18:00 - 18:55
RAFAŁ
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G
18:00 - 18:55
KRIS
55min
info 
STEP/TBC
18:00 - 18:55
ASIA
55min
T. SYLWETKOWY KETTLEBELLS
18:00 - 18:55
ROXIE
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
18:00 - 18:55
55min
cocktail dance podstawy
18:00 - 18:55
EWELINA
55min
info 
GTS górne/dolne partie
18:00 - 18:55
KRIS
55min
MUAYTHAI GRUPA ZAMKNIĘTA
18:00 - 18:55
RAFAŁ
55min
STEP/TBC dla początkujących
18:00 - 18:55
ANETA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
18:00 - 18:55
LENA
55min
info 
18:15
AQUA OPEN
18:15 - 19:00
PATRYCJA
45min
info 
AQUA OPEN
18:15 - 19:00
KAROLINA M
45min
info 
19:00
AQUA OPEN
19:00 - 19:45
MAGDALENA
KAROLINA M
45min
info 
BJJ NO-GI P1
19:00 - 19:55
RAFAŁ
55min
FTO
19:00 - 19:55
ŁUKASZ
55min
KICKBOXFIT
19:00 - 19:55
MIREK
55min
KICKBOXING/MUAYTHAI POZIOM 1
19:00 - 20:00
RAFAŁ
60min
PILATES/G
19:00 - 19:55
KAMA
55min
info 
SALSA
19:00 - 19:55
NATALIA
55min
info 
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
19:00 - 19:55
55min
info 
AQUA OPEN
19:00 - 19:45
PATRYCJA
45min
info 
BOKS P2/P3
19:00 - 19:55
RAFAŁ
55min
FTO
19:00 - 19:55
OLA
55min
PILATES/G
19:00 - 19:55
KAMA
LENA
55min
info 
REGGAETON poz. 1
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
info 
STEP/TBC dla początkujących
19:00 - 19:55
ROXIE
55min
TRENING WYTRZ.
19:00 - 19:55
KUBA
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
19:00 - 19:55
55min
info 
AQUA OPEN
19:00 - 19:45
KAROLINA M
45min
info 
BJJ NO-GI P1
19:00 - 19:55
RAFAŁ
55min
FUNCTIONAL TRX
19:00 - 19:55
ROXIE
55min
KICKBOXING/MUAYTHAI POZIOM 1
19:00 - 20:00
RAFAŁ
60min
RUNMAGEDDON GRUPA ZAMKNIĘTA
19:00 - 19:55
55min
SALSA TECHNIKA
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
info 
BOKS P2/P3
19:00 - 19:55
RAFAŁ
55min
burleska
19:00 - 19:55
EWELINA
55min
info 
PILATES
19:00 - 19:55
LENA
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G
19:00 - 19:55
KRIS
55min
info 
TABATA/WYTRZYMAŁOŚCIOWY
19:00 - 19:55
ANETA
55min
19:15
MUAYTHAI TRADYCYJNE POZ 1/2
19:15 - 20:15
RAFAŁ
60min
19:45
AQUA OPEN
19:45 - 20:30
MAGDALENA
MAŁGOSIA
45min
info 
MMA STÓJKA
19:45 - 20:45
RAFAŁ
60min
20:00
BACHATA poz. 1
20:00 - 20:55
NATALIA
55min
info 
GTS
20:00 - 20:55
KUBA
55min
KICKBOXING/MUAYTHAI TYLKO KOBIETY
20:00 - 21:00
RAFAŁ
60min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G
20:00 - 20:55
KAMA
55min
info 
TABATA mobility
20:00 - 20:55
MADZIA
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
20:00 - 20:55
55min
info 
Boks P1/NN
20:00 - 20:55
RAFAŁ
55min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
20:00 - 20:55
OLA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE/G
20:00 - 20:55
KAMA
LENA
55min
info 
AERIALFIT/G
20:00 - 20:55
RUDA
55min
info 
KICKBOXING/MUAYTHAI TYLKO KOBIETY
20:00 - 21:00
RAFAŁ
60min
T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
20:00 - 20:55
MADZIA
55min
WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA
20:00 - 20:55
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
20:00 - 20:55
ANETA
55min
info 
20:30
ZAPASY
20:30 - 21:30
RAFAŁ
60min
ZAPASY
20:30 - 21:30
RAFAŁ
60min
21:00
MUAY THAI GRUPA ZAMKNIĘTA
21:00 - 22:00
RAFAŁ
60min
ZDROWY KRĘGOSŁUP/G
21:00 - 21:55
MAGDALENA
MADZIA
55min
info 
MUAY THAI GRUPA ZAMKNIĘTA
21:00 - 22:00
RAFAŁ
60min
poniedziałek 27.05.2024
  • 06:30 - 07:30

    MUAYTHAI

    Wolne miejsca: 36

    RAFAŁ

  • 07:00 - 07:55

    mobility&relax

    Wolne miejsca: 17

    MICHAŁ

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Wolne miejsca: 4

    NATALIA

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP /G

    Wolne miejsca: 4

    ASIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 5

    ROXIE

  • 08:20 - 09:05

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 2

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    T. SYLWETKOWY górne/dolne partie

    Wolne miejsca: 5

    MACIEK J.

  • 09:00 - 09:55

    PILATES /G

    Wolne miejsca: 5

    ASIA

  • 09:15 - 10:00

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 4

    ROXIE

  • 09:15 - 10:00

    AQUA OPEN

    Brak miejsc

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    AERIALFIT/G

    Wolne miejsca: 7

    ASIA

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Wolne miejsca: 3

    KAROLINA

  • 16:00 - 16:55

    FTO

    Wolne miejsca: 12

    ŁUKASZ

  • 17:00 - 17:55

    FTO TEENAGER 12-16 LAT

    Wolne miejsca: 14

    ŁUKASZ

  • 17:00 - 18:00

    MUAYTHAI 7-8 LAT

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 17:00 - 17:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Lista rezerwowa: 3

    OLA

  • 17:00 - 17:55

    STEP/TBC

    Lista rezerwowa: 5

    RUDA

  • 17:00 - 17:55

    RUNMAGEDDON OCR podstawy

    Wolne miejsca: 15

  • 17:00 - 17:55

    DANCE KIDS 8-11 LAT

    Wolne miejsca: 20

    NATALIA

  • 17:00 - 17:55

    PILATES/G

    Lista rezerwowa: 6

    KAROLINA

  • 17:00 - 17:55

    muaythai 9-13 lat

    Wolne miejsca: 29

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 20

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Lista rezerwowa: 3

    MADZIA

  • 18:00 - 18:55

    SKILL MILL GT

    Wolne miejsca: 6

    MIREK

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Brak miejsc

    RUDA

  • 18:00 - 19:00

    BOKS GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    MMA P1

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 16

    MACIEJ S.

  • 18:00 - 18:55

    GTS górne/dolne partie mięśni

    Lista rezerwowa: 3

    ŁUKASZ

  • 19:00 - 19:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 16

  • 19:00 - 19:55

    FTO

    Lista rezerwowa: 7

    ŁUKASZ

  • 19:00 - 19:55

    PILATES/G

    Brak miejsc

    KAMA

  • 19:00 - 19:55

    SALSA

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 19:00 - 19:45

    AQUA OPEN

    Brak miejsc

    MAGDALENA
    KAROLINA M

  • 19:00 - 20:00

    KICKBOXING/MUAYTHAI POZIOM 1

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 19:00 - 19:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Lista rezerwowa: 3

    MADZIA

  • 19:00 - 19:55

    KICKBOXFIT

    Wolne miejsca: 11

    MIREK

  • 19:00 - 19:55

    BJJ NO-GI P1

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 19:45 - 20:30

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 16

    MAGDALENA
    MAŁGOSIA

  • 20:00 - 20:55

    BACHATA poz. 1

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 20:00 - 20:55

    GTS

    Lista rezerwowa: 1

    KUBA

  • 20:00 - 20:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 16

  • 20:00 - 20:55

    TABATA mobility

    Wolne miejsca: 4

    MADZIA

  • 20:00 - 21:00

    KICKBOXING/MUAYTHAI TYLKO KOBIETY

    Wolne miejsca: 39

    RAFAŁ

  • 20:00 - 20:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G

    Wolne miejsca: 3

    KAMA

  • 21:00 - 22:00

    MUAY THAI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 21:00 - 21:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Wolne miejsca: 6

    MAGDALENA
    MADZIA

wtorek 28.05.2024
  • 07:00 - 07:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Wolne miejsca: 8

    MICHAŁ

  • 08:00 - 08:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Lista rezerwowa: 3

    NIKOLA

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR/G

    Brak miejsc

    ROXIE
    KAMA

  • 08:00 - 08:55

    RUNMAGEDDON OCR podstawy

    Wolne miejsca: 13

  • 08:20 - 09:05

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 1

    ŁUKASZ

  • 08:20 - 09:05

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 12

    ASIA

  • 09:00 - 09:55

    REZERWACJA

    Wolne miejsca: 6

  • 09:00 - 09:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 8

    ROXIE
    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    PILATES/G

    Brak miejsc

    BASIA

  • 09:00 - 09:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 18

    PIOTR

  • 09:15 - 10:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 1

    ASIA

  • 09:15 - 10:00

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 11

    ŁUKASZ

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE/G

    Wolne miejsca: 7

    NIKOLA

  • 10:00 - 10:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 18

    PIOTR

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Wolne miejsca: 17

    EWA

  • 16:00 - 16:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 2

    KAROLINA

  • 16:00 - 16:55

    DANCE KIDS 5-7 LAT

    Wolne miejsca: 21

    KAROLINA C.

  • 16:00 - 16:55

    NINJA OCR 7-10 LAT

    Wolne miejsca: 8

  • 17:00 - 17:55

    NINJA OCR 7-10 LAT

    Brak miejsc

  • 17:00 - 17:55

    PILATES

    Lista rezerwowa: 2

    ROXIE

  • 17:00 - 18:00

    MUAYTHAI 4-6 LAT

    Wolne miejsca: 39

    RAFAŁ

  • 17:00 - 17:55

    MOBILITY/G

    Lista rezerwowa: 6

    PIOTREK

  • 17:00 - 17:55

    MINI BASKET 5-7 LAT

    Wolne miejsca: 11

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    DANCE KIDS 8-11 LAT

    Wolne miejsca: 20

    KAROLINA C.

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Brak miejsc

    DANIEL S.

  • 18:00 - 19:00

    MUAYTHAI/SPORTOWE

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    STEP

    Lista rezerwowa: 3

    KAMA
    ROXIE

  • 18:00 - 18:55

    cocktail dance

    Lista rezerwowa: 1

    EWELINA

  • 18:00 - 18:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    KRIS

  • 18:00 - 18:55

    AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12 LAT

    Wolne miejsca: 13

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    RUNMAGEDDON OCR podstawy

    Wolne miejsca: 18

  • 18:00 - 18:55

    FTO

    Lista rezerwowa: 5

    DANIEL S.

  • 18:00 - 18:55

    ROLOWANIE ROZCIĄGANIE/G

    Lista rezerwowa: 3

    ROXIE
    KAMA

  • 18:15 - 19:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 3

    PATRYCJA

  • 19:00 - 19:45

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 18

    PATRYCJA

  • 19:00 - 19:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 16

  • 19:00 - 19:55

    TRENING WYTRZ.

    Lista rezerwowa: 5

    KUBA

  • 19:00 - 19:55

    BOKS P2/P3

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 19:00 - 19:55

    PILATES/G

    Lista rezerwowa: 1

    KAMA
    LENA

  • 19:00 - 19:55

    REGGAETON poz. 1

    Wolne miejsca: 23

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    STEP/TBC dla początkujących

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 19:00 - 19:55

    FTO

    Wolne miejsca: 7

    OLA

  • 19:15 - 20:15

    MUAYTHAI TRADYCYJNE POZ 1/2

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 20:00 - 20:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    OLA

  • 20:00 - 20:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE/G

    Brak miejsc

    KAMA
    LENA

  • 20:00 - 20:55

    Boks P1/NN

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 20:30 - 21:30

    ZAPASY

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

środa 29.05.2024
  • 06:30 - 07:30

    MUAYTHAI

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 07:00 - 07:55

    mobility&relax

    Wolne miejsca: 12

    MICHAŁ

  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP sala G

    Brak miejsc

    RUDA

  • 08:00 - 08:55

    PILATES SENIOR

    Brak miejsc

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 12

    DANIEL K.

  • 08:20 - 09:05

    AQUA OPEN

    Brak miejsc

    MAGDALENA

  • 09:00 - 09:55

    FIT DANCE

    Wolne miejsca: 14

    TRENER GOŚCINNY

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Brak miejsc

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    GTS

    Brak miejsc

    RUDA

  • 09:15 - 10:00

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 14

    DANIEL K.

  • 09:15 - 10:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 1

    MAGDALENA

  • 10:00 - 10:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 19

    PIOTR

  • 15:00 - 15:55

    GIMNASTYKA SENSORYCZNA 4-5 lat

    Wolne miejsca: 13

    MAGDALENA

  • 16:00 - 16:55

    GIMNASTYKA SENSORYCZNA 6-8 lat

    Wolne miejsca: 11

    MAGDALENA

  • 16:00 - 16:55

    PILATES dla kobiet w ciąży/G

    Wolne miejsca: 24

    ASIA

  • 16:00 - 16:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Lista rezerwowa: 5

    KRIS

  • 16:00 - 17:00

    OCR TEENAGER 11-16 LAT

    Wolne miejsca: 19

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Brak miejsc

    KRIS

  • 17:00 - 17:55

    RUNMAGEDDON OCR podstawy

    Wolne miejsca: 18

  • 17:00 - 17:55

    PILATES/G

    Brak miejsc

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    DANCEHALL BASIC poz. 1

    Wolne miejsca: 22

    KAROLINA C.

  • 17:00 - 18:00

    MUAYTHAI 7-8 LAT

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 17:00 - 17:55

    MUAYTHAI 9-13 LAT

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 1

    ASIA

  • 18:00 - 18:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 18:00 - 18:55

    T. SYLWETKOWY KETTLEBELLS

    Lista rezerwowa: 2

    ROXIE

  • 18:00 - 18:55

    MMA P1

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 20

  • 18:00 - 18:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 17

    EWA

  • 18:00 - 19:00

    BOKS GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 18:15 - 19:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 14

    KAROLINA M

  • 19:00 - 19:45

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 13

    KAROLINA M

  • 19:00 - 19:55

    RUNMAGEDDON GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 20

  • 19:00 - 20:00

    KICKBOXING/MUAYTHAI POZIOM 1

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 19:00 - 19:55

    SALSA TECHNIKA

    Wolne miejsca: 22

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    FUNCTIONAL TRX

    Lista rezerwowa: 2

    ROXIE

  • 19:00 - 19:55

    BJJ NO-GI P1

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 20:00 - 20:55

    AERIALFIT/G

    Lista rezerwowa: 2

    RUDA

  • 20:00 - 20:55

    WETERANI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 16

  • 20:00 - 20:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    MADZIA

  • 20:00 - 21:00

    KICKBOXING/MUAYTHAI TYLKO KOBIETY

    Wolne miejsca: 36

    RAFAŁ

  • 21:00 - 22:00

    MUAY THAI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

czwartek 30.05.2024
  • 08:30 - 09:25

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Brak miejsc

    KAMA

  • 09:30 - 10:25

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G

    Brak miejsc

    KAMA

  • 09:30 - 10:25

    STEP

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 10:30 - 11:25

    GTS

    Lista rezerwowa: 1

    KAMA

  • 10:30 - 11:25

    PILATES /G

    Brak miejsc

    ROXIE

  • 20:30 - 21:30

    ZAPASY

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

piątek 31.05.2024
  • 08:00 - 08:55

    PILATES/G

    Wolne miejsca: 1

    KAMA
    ROXIE

  • 08:20 - 09:05

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 11

    ASIA
    MAŁGOSIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 6

    JULIA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Wolne miejsca: 13

    NIKOLA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Lista rezerwowa: 5

    KAMA
    ROXIE

  • 09:00 - 09:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 4

    RUDA

  • 09:00 - 09:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 11

    PIOTREK

  • 09:15 - 10:00

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 12

    JULIA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA OPEN

    Brak miejsc

    ASIA
    MAŁGOSIA

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR/G

    Wolne miejsca: 15

    KAMA
    ROXIE

  • 17:00 - 17:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Lista rezerwowa: 2

    RYSIEK
    KRIS

  • 17:00 - 17:55

    LATINO BASIC

    Wolne miejsca: 21

    EWA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Lista rezerwowa: 7

    LENA

  • 18:00 - 18:55

    GTS górne/dolne partie

    Brak miejsc

    KRIS

  • 18:00 - 18:55

    MUAYTHAI GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 18:00 - 18:55

    cocktail dance podstawy

    Wolne miejsca: 13

    EWELINA

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC dla początkujących

    Lista rezerwowa: 5

    ANETA

  • 19:00 - 19:55

    burleska

    Wolne miejsca: 23

    EWELINA

  • 19:00 - 19:55

    TABATA/WYTRZYMAŁOŚCIOWY

    Wolne miejsca: 8

    ANETA

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Lista rezerwowa: 1

    LENA

  • 19:00 - 19:55

    BOKS P2/P3

    Wolne miejsca: 30

    RAFAŁ

  • 19:00 - 19:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM/G

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 19:45 - 20:45

    MMA STÓJKA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 20:00 - 20:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP/G

    Wolne miejsca: 11

    ANETA

sobota 01.06.2024
  • 08:00 - 09:00

    MUAYTHAI - GRUPA ZAMKNIĘTA

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 08:30 - 09:15

    GTK AQUA

    Wolne miejsca: 13

    LENA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 1

    NATALIA

  • 10:00 - 10:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 10:00 - 11:00

    MUAYTHAI KICKBOXING - GR. ZAM

    Wolne miejsca: 40

    RAFAŁ

  • 10:00 - 10:55

    PILATES

    Lista rezerwowa: 4

    LENA

  • 10:00 - 10:55

    STEP

    Wolne miejsca: 8

    ANETA

  • 11:00 - 11:55

    GTS

    Wolne miejsca: 10

    NATALIA

  • 11:00 - 11:55

    MOBILITY

    Wolne miejsca: 18

    ANETA

  • 11:00 - 11:55

    STEP POCZĄTKUJĄCY

    Wolne miejsca: 7

    LENA

  • 12:00 - 12:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 19

    ANETA

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 9

    MADZIA

  • 17:00 - 17:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 7

    MADZIA

niedziela 02.06.2024
  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 1

    ANETA

  • 10:00 - 10:55

    STEP

    Wolne miejsca: 10

    ANETA

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 13

    NATALIA

  • 11:00 - 11:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 17

    NATALIA

  • 11:00 - 11:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 10

    ANETA

  • 12:00 - 12:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 14

    NATALIA

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 11

    MADZIA

  • 17:00 - 17:55

    T. SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 2

    MADZIA

Legenda

wolne miejsca i możliwość rezerwacji miejsc
brak wolnych miejsc i możliwości rezerwacji miejsc