Wersja domyślna Wysoki kontrast

Harmonogram zajęć


  poniedziałek
2022-08-15
wtorek
2022-08-16
środa
2022-08-17
czwartek
2022-08-18
piątek
2022-08-19
sobota
2022-08-20
niedziela
2022-08-21
07:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
07:00 - 07:55
BASIA
55min
08:00
PILATES SENIOR
08:00 - 08:55
KAMA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
08:00 - 08:55
RUDA
55min
PILATES
08:00 - 08:55
ASIA
55min
08:20
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
RUDA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
KRIS
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
DANIEL S.
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
OLA
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
KRIS
45min
AQUA GŁĘBOKA
08:20 - 09:05
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
08:20 - 09:05
DANIEL K.
45min
08:30
AQUA
08:30 - 09:15
OLA
45min
HRMAX
08:30 - 09:00
RUDA
30min
09:00
GTS/FTO
09:00 - 09:55
PIOTREK
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
RUDA
55min
GTS/FTO
09:00 - 09:55
MIREK
55min
LATINO
09:00 - 09:55
MACIEJ S.
55min
PILATES
09:00 - 09:55
BASIA
55min
GTS
09:00 - 09:55
KRIS
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR
09:00 - 09:55
KAMA
55min
PILATES
09:00 - 09:55
BASIA
55min
STRONG MOBILITY
09:00 - 09:55
PIOTREK
55min
TANIEC SENIOR
09:00 - 09:55
PIOTR
55min
GTS/FTO
09:00 - 09:55
MIREK
55min
STEP/TBC
09:00 - 09:55
RUDA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
ASIA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
09:00 - 09:55
KRIS
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:55
KAMA
55min
PILATES
09:00 - 09:55
KAMA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
09:00 - 09:55
KRIS
55min
09:15
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
KRIS
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
RUDA
45min
AQUA GŁEBOKA
09:15 - 10:00
OLA
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
DANIEL S.
45min
AQUA GŁĘBOKA
09:15 - 10:00
KRIS
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
KAMA
45min
AQUA PŁYTKA
09:15 - 10:00
KAMA
45min
10:00
STEP/TBC
10:00 - 10:55
RUDA
55min
STRONG MOBILITY
10:00 - 10:55
PIOTREK
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
10:00 - 10:55
OLA
55min
TANIEC SENIOR
10:00 - 10:55
MACIEJ S.
55min
HRMAX
10:00 - 10:30
KRIS
30min
LATINPARTY
10:00 - 10:55
PIOTR
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR
10:00 - 10:55
ASIA
55min
GTE
10:00 - 10:55
KAMA
55min
GTS
10:00 - 10:55
KRIS
55min
GTE
10:00 - 10:55
KAMA
55min
TABATA
10:00 - 10:55
KRIS
55min
11:00
STEP
11:00 - 11:55
KAMA
55min
TBC
11:00 - 11:55
KAMA
55min
16:00
PILATES dla kobiet w ciąży
16:00 - 16:55
ASIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
16:00 - 16:55
ASIA
55min
ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM
16:00 - 16:55
NATALIA
55min
17:00
AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12
17:00 - 17:55
KUBA
55min
GTS
17:00 - 17:55
DANIEL S.
55min
STRONG MOBILITY
17:00 - 17:55
PIOTREK
55min
GTS
17:00 - 17:55
KRIS
55min
MINI BASKET 4-7
17:00 - 17:55
KUBA
55min
PILATES
17:00 - 17:55
ASIA
55min
PILATES
17:00 - 17:55
ASIA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
17:00 - 17:55
KUBA
55min
FTO
17:00 - 17:55
KUBA
55min
LEJDIS
17:00 - 17:55
NATALIA
55min
18:00
FTO
18:00 - 18:55
DANIEL S.
55min
STEP/TBC
18:00 - 18:55
KAMA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
18:00 - 18:55
KUBA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:00 - 18:55
DANIEL K.
55min
SKILL MILL GT
18:00 - 18:55
MIREK
55min
STEP/TBC
18:00 - 18:55
ASIA
55min
TABATA
18:00 - 18:55
MADZIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE
18:00 - 18:55
KAMA
55min
MOBICHILLOUT
18:00 - 18:55
RUDA
55min
SALSA BASIC
18:00 - 18:55
JAKUB
55min
SKUTECZNY TRENING SIŁOWY
18:00 - 18:55
AREK
55min
STEP/TBC dla początkujących
18:00 - 18:55
DANIEL K.
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
18:00 - 18:55
KRIS
55min
GTS górne/dolne partie mięśni
18:00 - 18:55
KUBA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:00 - 18:55
NATALIA
55min
19:00
FTO
19:00 - 19:55
KRIS
55min
PILATES
19:00 - 19:55
KAMA
55min
REGGAETON
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
TRENING WYTRZ.
19:00 - 19:55
KUBA
55min
KICKBOXFIT
19:00 - 19:55
MIREK
55min
RUNMAGEDDON początkujący
19:00 - 19:55
BASIA
55min
SALSA TECHNIKA
19:00 - 19:55
PIOTR
55min
TRX FUNCTIONAL
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00 - 19:55
KAMA
55min
GTE
19:00 - 19:55
RUDA
55min
KLATA, PLECY, BARKI
19:00 - 19:55
AREK
55min
LEJDIS
19:00 - 19:55
NATALIA
55min
PILATES
19:00 - 19:55
DANIEL K.
55min
TABATA
19:00 - 19:55
KUBA
55min
TABATA
19:00 - 19:55
MADZIA
55min
19:15
AQUA OPEN
19:15 - 20:00
ROXIE
45min
info 
AQUA OPEN
19:15 - 20:00
ŁUKASZ
45min
info 
20:00
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
20:00 - 20:55
KUBA
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
20:00 - 20:55
KAMA
55min
RUNMAGEDDON zaawansowani
20:00 - 20:55
BASIA
55min
TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI
20:00 - 20:55
MADZIA
55min
BACHATA
20:00 - 20:55
NATALIA
55min
21:00
SALSA W PARACH
21:00 - 21:55
PIOTR
55min
poniedziałek 15.08.2022
  • 08:30 - 09:15

    AQUA

    Wolne miejsca: 6

    OLA

  • 09:00 - 09:55

    GTS/FTO

    Wolne miejsca: 9

    PIOTREK

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Brak miejsc

    RUDA

  • 10:00 - 10:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 3

    RUDA

  • 10:00 - 10:55

    STRONG MOBILITY

    Wolne miejsca: 16

    PIOTREK

  • 10:00 - 10:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 1

    OLA

wtorek 16.08.2022
  • 07:00 - 07:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 11

    BASIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 3

    KRIS

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 5

    RUDA

  • 09:00 - 09:55

    LATINO

    Wolne miejsca: 21

    MACIEJ S.

  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 3

    BASIA

  • 09:00 - 09:55

    GTS/FTO

    Wolne miejsca: 12

    MIREK

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 7

    KRIS

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 4

    RUDA

  • 10:00 - 10:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 16

    MACIEJ S.

  • 17:00 - 17:55

    STRONG MOBILITY

    Wolne miejsca: 13

    PIOTREK

  • 17:00 - 17:55

    AKADEMIA KOSZYKÓWKI 8-12

    Wolne miejsca: 10

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Wolne miejsca: 4

    DANIEL S.

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 9

    KAMA

  • 18:00 - 18:55

    FTO

    Wolne miejsca: 6

    DANIEL S.

  • 18:00 - 18:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 3

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 5

    DANIEL K.

  • 19:00 - 19:55

    FTO

    Wolne miejsca: 15

    KRIS

  • 19:00 - 19:55

    REGGAETON

    Wolne miejsca: 6

    PIOTR

  • 19:00 - 19:55

    TRENING WYTRZ.

    Brak miejsc

    KUBA

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 12

    KAMA

  • 19:15 - 20:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 16

    ROXIE

  • 20:00 - 20:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 5

    KUBA

  • 20:00 - 20:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 7

    KAMA

środa 17.08.2022
  • 08:00 - 08:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 3

    RUDA

  • 08:00 - 08:55

    PILATES SENIOR

    Wolne miejsca: 8

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 1

    DANIEL S.

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 8

    OLA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

    Wolne miejsca: 9

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    GTS

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁEBOKA

    Wolne miejsca: 11

    OLA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 3

    DANIEL S.

  • 10:00 - 10:30

    HRMAX

    Wolne miejsca: 5

    KRIS

  • 16:00 - 16:55

    PILATES dla kobiet w ciąży

    Wolne miejsca: 17

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    MINI BASKET 4-7

    Wolne miejsca: 11

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 4

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    GTS

    Wolne miejsca: 6

    KRIS

  • 18:00 - 18:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 5

    MADZIA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + GTE

    Wolne miejsca: 11

    KAMA

  • 18:00 - 18:55

    SKILL MILL GT

    Wolne miejsca: 3

    MIREK

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 8

    ASIA

  • 19:00 - 19:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 9

    KAMA

  • 19:00 - 19:55

    TRX FUNCTIONAL

    Wolne miejsca: 3

    MADZIA

  • 19:00 - 19:55

    RUNMAGEDDON początkujący

    Wolne miejsca: 9

    BASIA

  • 19:00 - 19:55

    KICKBOXFIT

    Wolne miejsca: 9

    MIREK

  • 19:00 - 19:55

    SALSA TECHNIKA

    Wolne miejsca: 14

    PIOTR

  • 19:15 - 20:00

    AQUA OPEN

    Wolne miejsca: 17

    ŁUKASZ

  • 20:00 - 20:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 2

    MADZIA

  • 20:00 - 20:55

    RUNMAGEDDON zaawansowani

    Wolne miejsca: 15

    BASIA

  • 21:00 - 21:55

    SALSA W PARACH

    Wolne miejsca: 10

    PIOTR

czwartek 18.08.2022
  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 6

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 3

    KRIS

  • 08:30 - 09:00

    HRMAX

    Wolne miejsca: 1

    RUDA

  • 09:00 - 09:55

    TANIEC SENIOR

    Wolne miejsca: 16

    PIOTR

  • 09:00 - 09:55

    STRONG MOBILITY

    Wolne miejsca: 9

    PIOTREK

  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 3

    BASIA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 11

    KRIS

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 2

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    LATINPARTY

    Wolne miejsca: 17

    PIOTR

  • 16:00 - 16:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 8

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 9

    ASIA

  • 17:00 - 17:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 2

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    MOBICHILLOUT

    Wolne miejsca: 6

    RUDA

  • 18:00 - 18:55

    SALSA BASIC

    Wolne miejsca: 11

    JAKUB

  • 18:00 - 18:55

    SKUTECZNY TRENING SIŁOWY

    Wolne miejsca: 2

    AREK

  • 18:00 - 18:55

    STEP/TBC dla początkujących

    Wolne miejsca: 9

    DANIEL K.

  • 18:00 - 18:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Wolne miejsca: 10

    KRIS

  • 19:00 - 19:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 17

    NATALIA

  • 19:00 - 19:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 10

    DANIEL K.

  • 19:00 - 19:55

    KLATA, PLECY, BARKI

    Wolne miejsca: 10

    AREK

  • 19:00 - 19:55

    GTE

    Wolne miejsca: 5

    RUDA

  • 19:00 - 19:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 5

    KUBA

  • 20:00 - 20:55

    BACHATA

    Wolne miejsca: 16

    NATALIA

piątek 19.08.2022
  • 08:00 - 08:55

    PILATES

    Wolne miejsca: 7

    ASIA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA GŁĘBOKA

    Wolne miejsca: 4

    KAMA

  • 08:20 - 09:05

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 4

    DANIEL K.

  • 09:00 - 09:55

    GTS/FTO

    Wolne miejsca: 12

    MIREK

  • 09:00 - 09:55

    STEP/TBC

    Wolne miejsca: 10

    RUDA

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 6

    ASIA

  • 09:15 - 10:00

    AQUA PŁYTKA

    Wolne miejsca: 4

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP + ROZCIĄGANIE SENIOR

    Wolne miejsca: 16

    ASIA

  • 16:00 - 16:55

    ROLOWANIE Z ROZCIĄGANIEM

    Wolne miejsca: 13

    NATALIA

  • 17:00 - 17:55

    FTO

    Wolne miejsca: 3

    KUBA

  • 17:00 - 17:55

    LEJDIS

    Wolne miejsca: 19

    NATALIA

  • 18:00 - 18:55

    GTS górne/dolne partie mięśni

    Wolne miejsca: 4

    KUBA

  • 18:00 - 18:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 12

    NATALIA

  • 19:00 - 19:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 9

    MADZIA

sobota 20.08.2022
  • 09:00 - 09:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    KRIS

  • 09:00 - 09:55

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 1

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    GTE

    Wolne miejsca: 1

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    GTS

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 11:00 - 11:55

    STEP

    Wolne miejsca: 7

    KAMA

niedziela 21.08.2022
  • 09:00 - 09:55

    PILATES

    Brak miejsc

    KAMA

  • 09:00 - 09:55

    TRENING SYLWETKOWY BRZUCH/POŚLADKI

    Brak miejsc

    KRIS

  • 10:00 - 10:55

    GTE

    Wolne miejsca: 2

    KAMA

  • 10:00 - 10:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 4

    KRIS

  • 11:00 - 11:55

    TBC

    Brak miejsc

    KAMA

Legenda

wolne miejsca i możliwość rezerwacji miejsc
brak wolnych miejsc i możliwości rezerwacji miejsc